BBQ boot Den Bosch
Home / groepen / Rondvaart en BBQ Den Bosch
BBQ boot
Rondvaart en BBQ”en in en Den Bosch. Leuk met vrienden, familie of collega’s. In twee uur tijd nemen we u mee naar de mooiste plekken op het water. Bij Vertrek gaat de kok heerlijk BBQ”en en staat er een buffet met heerlijke salades voor u klaar . Rondvaart en BBQ Den Bosch: varen is een feestje!

PRIJZEN
- €50,00 per volwassene
AANTAL PERSONEN
- 20-100 personen
VERTREKTIJD
Op aanvraag en in overleg.
DUUR
- 2 uur
ROUTE
- St. Janssingel, citadel, de oliemolen, het oude handelscentrum: de Smalle Haven, Engelen en St. Janssingel.
Maak hier uw High Wine rondvaart aanvraag
Maatwerk maakt het nog leuker!
U kunt kiezen uit een aantal arrangementen maar we vinden het nog leuker om een uniek bedrijfsuitje, teamuitje, personeelsuitje of groepsuitje in Den Bosch speciaal voor jullie te ontwikkelen. Van passieve tot actieve bedrijfsuitjes vanaf 25 personen. Daag ons maar uit. We houden er van.
Ga rond de tafel met Kapitein Dirk Wolthuis. Hij ontwikkelt aan de hand van uw wensen, wat u leuk en juist niet leuk vindt een uniek arrangement voor u en uw gezelschap.